Bize Ulaşın

 • Telefon:0(212) 258 0038 - 0545 979 6263
 • Email Adres:destek@sayginsms.net
 • Adresimiz:Barbaros Bulv. Hüsnü Savman Sk. Çelik Apt. No:40 Beşiktaş - İstanbul

Müşteri Paneli

Müşteri Paneli

Hakkımızda

Logo

Hakkımızda

7 yıllık tecrübesi ile SAYGIN SMS bir çok ilde ve sektörde, kurumsal firmalarda dahil olmak üzere çözüm olanağı ve kolaylığı ile müşterilerinin memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak cazip fiyat garantisiyle sağlam adımlar atarak büyüyen Toplu SMS ,SESLİ MESAJ ve ANKET ile firmanızın REKLAM SPONSORLUK hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine özenle sunan bir kuruluştur... Her firma kendi içerisinde müşterilerini memnun etmek için çözüm yolları aramaktadır.Günümüz teknolojisinde hizmette sınırları zorluyoruz .Müşteri memnuniyetinin garanti olacağının vede daha çok kitleye ulaşmanın en cazip yolunu sizlerlede paylaşmak isteriz.
Vizyon

Müşteri memnuniyetinin en üst çıtada olduğu sms, anket, sesli mesaj ve reklam, sponsorluk gibi kaliteli hizmetlerin bir arada olduğu Türkiye içi ve sınırları dışında SAYGINSMS'İN TANINIR BİR idol olmasını sağlamak misyon - Kalite ve güvenden ödün vermeden hizmet politikamızı geliştirerek farklı platformların bir araya gelmesini sağlayıp hedefimize yürümek istiyoruz...

  Kalite Politikası

  Kurumlarda biz demek,Kalitede iz demek. Hizmet Felsefesi :Ne haksızlık,ne hırsızlık,ne arsızlık tek amaç var HİZMETTE tarafsızlık..

   Müşteri Hizmetleri

   Müşterilerimizin ulaşılmayan sms'leri ücretlendirilmeyip bakiyesine sistem tarafından tekrar yüklenir.tüm operatörler tek fiyat üzerinden ücretlendirilir.

    Hedef Kitlemiz

    Perakende Sektörü, Eğitim Sektörü,Sağlık Sektörü,Otomotiv Sektörü,Hizmet Sektörü,Dernek ve Kooperatifler,Lojistik Sektörü,Siyasi Partiler,Sendikalar,Film ve sinema sektörü,Ajanslar

     Insan Kaynakları Politikası

     Amacımız her personelimizin ve müşterilerimizin sıkıntılarını dinleyip en kısa zamanda sonuca ulaştırmaktır.Sabır Gelecek Zaferlerin Başlangıcıdır...Biz buna inanıp kararlı adımlarla ilerliyoruz.

      Uzman Kadromuz

      Kerim İşeri
      Personel Müdürü

      Gsm: 0(541)602 03 86

      Tuncay Sulugöl
      Yönetici

      Gsm: 0(542)232 34 40